MUDANYA

Bademli Mahallesi

Bursa ilinde Kablonet (Uydunet) aboneliği şebekenin mevcut olduğu Bademli Mahallesi , ilçelerinin mahallelerinde mevcuttur. Bursa ilinde Türksat Kablonet’ten ve Kablotv’den hizmet almak için 0 850 241 1 126 numaralı telefonumuzu arayabilir ve aboneliğinizi yaptırabilirsiniz.

Şebekenin mevcut olmadığı yerlerde Abone Merkezlerimize dilekçe ile başvuru yaparak Şebeke Talebinizi yapabilirsiniz. Şebeke çekimi için gerekli olan teknik incelemelerden sonra başvurunuzun sonucu olumlu veya olumsuz olarak bildirilecektir. Türksat Kablonet olarak her başvuru için ayrı ayrı gerekli teknik incelemeleri yapmaktayız.

Fiber altyapı talebiniz olumlu olarak karşılandıktan sonra abonelik başvurunuzu anında yaparak Kablonet (Uydunet), KabloTv (Teledünya) ve KabloSes hizmetlerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aboneliğiniz yapıldıktan sonra, nakil, tarife değişikliği, arıza kaydı, iptal ve devir gibi işlemlerinizi Abone Merkezlerimizden yaptırabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi ve abonelik başvurularınız için 0 850 241 1 126 numaradan bizimle iletişime geçerek işlemleriniz telefon aracılığıyla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Telefonla yapılan aboneliklerde kurulum önceliğinden yararlanabilirsiniz. Kablonet, Uydunet, Teledünya fiber internet

Mudanya Abone Merkezi adresimiz

Konak Mah. Yıldırım Cad. Tomurcuk Sok. No:2 Nilüfer – BURSA

Bursa’da Kablonet ve KabloTV taahhüt yenilemesi için çağrı hattımız Türksat Kablonet ve KabloTV aboneliğinizin süresini uzatmak için Taahhüt Yenimele hattımızı arayıp anında avantajlı kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Başvuru Formu

Numaranızı bırakın, sizi arayalım. Sorularınızı yanıtlayıp, tarifenizi birlikte belirleyelim.