header-logo2.png

0 (850) 241 1 126

22/11/2011 tarihinden itibaren Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından sunulmakta olan Güvenli İnternet Hizmeti (GİH) sizi ve ailenizi internetin zararlı içeriklerinden büyük oranda korumak amacıyla geliştirilmiştir.

Güvenli İnternet Hizmeti, isteğe bağlı, ücretsiz, şeffaf, kullanımı kolay, interaktif ve tüketici memnuniyetini esas alan bir kamu hizmetidir.

Başta çocuklar ve gençler olmak üzere dijital çağın sunduğu fırsatlardan tüm internet kullanıcılarının güvenli bir ortamda yararlanmasını sağlamak, zararlı içeriklere yönelik koruyucu önlemler almak, internetin risklerinden, zararlı içeriklerinden toplumu korumak için Güvenli İnternet Hizmeti kullanıma sunulmuştur.

Güvenli İnternet Hizmeti almak için online işlem merkezimizi kullanabilir, 0 850 804 44 44 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir, bayii noktalarımıza başvurabilirsiniz.Ayrıca 5126 SMS hattından da Güvenli İnternet hizmetinizi başlatabilirsiniz.

Aynı yolla, istediğiniz zaman, ücretsiz olarak profilinizi değiştirebilir ya da güvenli internet hizmetini almayı bırakabilirsiniz.

"Güvenli internet 'e abone olmak artık çok kolay. Tüm operatörlerden cep telefonunuza;
Çocuk Profili geçiş için "GUVENLI COCUK ->5126"

Yalın Aile Profile geçiş için "GUVENLI AILE ->5126"

Aile + Oyun filtreli profile geçiş için "GUVENLI OYUN ->5126"

Aile + Sosyal Filtreli profile geçiş için "GUVENLI SOSYAL ->5126"

Aile + Sohbet filtreli profile geçiş için "GUVENLI SOHBET ->5126"

Aile + Sosyal + Sohbet filtreli profile geçiş için "GUVENLI SOSYAL SOHBET ->5126"

Aile + Sosyal + Oyun filtreli profile geçiş için "GUVENLI SOSYAL OYUN ->5126"

Aile + Oyun + Sohbet filtreli profile geçiş için "GUVENLI OYUN SOHBET ->5126"

Aile + Sosyal + Sohbet + Oyun filtreli profile geçiş için "GUVENLI SOSYAL SOHBET OYUN ->5126"
abone olmak istediğiniz profili yazarak 5126`ya gönderin, Güvenli internet aboneliğinizi başlatın.
Güvenli internet hizmetinizi "GUVENLI IPTAL " yazarak 5126'ya gönderebilir ve güvenli internet hizmetinizi iptal edebilirsiniz.
Profil değişikliklerinizi online.turksat.com.tr adresinden yapabilirsiniz. Online şifre ve Destek İçin 0850 804 4444 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. online.turksat.com.tr adresinden de güvenli internet aboneliğinizi başlatabilir veya sonlandırabilirisiniz.